"Роза Іф" - ми доставляємо щастя

Переваги нашої служби доставки квітів - Роза ІФ

Переваги нашої служби доставки квітів

букет білих тюльпанів фото

Висока якість обслуговування

Інтернет-магазин “Роза ІФ” є лідером з доставляння квітів у місті. Ми працюємо на ринку протягом більше 3 років, доставляємо букети в Новий Рік, 14 лютого, 8 Березня, День Матері та інші святкові дні в звичайному режимі.

Тільки свіжі квіти

Троянди поставляються до нас щодня, і ми даємо гарантію свіжості. Перед відправкою ми завжди надсилаємо фото квітів, щоб ви переконалися в їх свіжості.

Великий вибір

У каталозі представлені популярні і рідкісні композиції. У нас можна замовити перевірені рішення: «101 троянда», тюльпани, хризантеми, гербери, півонії, альстромерії, кали, лілії, соняшники, орхідеї, кустовую троянду, іриси і багато інших.

Гарантія якості

“Роза ІФ” здійснює ретельний контроль термінів доставки квітів. Якщо адресату з якихось причин не сподобалися квіти, повідомте нам про це протягом 24 годин, і ми замінимо композицію.

Оптимальна вартість

Вивчіть вартість наших пропозицій, щоб переконатися – доставка квітів здійснюється за доступними цінами. Слідкуйте за нашими спеціальними пропозиціями, завдяки яким можна купити композиції зі знижкою від 10% і більше.

Професійна команда

В інтернет-магазині квітів працюють професійні флористи, дизайнери, які підберуть квіти для будь-якого випадку.

Великий букет троянд фото

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)