Квіти на День матері

Що подарувати на день матері?

У міжнародний День Матері прийнято вітати найдорожчих жінок – своїх мам, а також дівчат, які вже на порозі цього прекрасного статусу. Подарунок для найважливішої людини на Землі хочеться зробити особливим, щоб презент не тільки сподобався, а й щоб висловлював ту саму любов і ніжність, яка жевріє в наших серцях. Всім відомо, що безпрограшний варіант привітання – це квіти, причому в нашому сьогоднішньому світі з пандемією один з найпопулярніших варіантів – це доставка квітів в Івано-Франківську.

Так як побачити букет на власні очі у вас немає можливості, наші флористи приготували поради щодо вибору. Пропонуємо Вам декілька варіантів:

  • Ніжний букет з троянд кольору слонової кістки можна подарувати молодій мамі. За смаком можна замінити троянди на хризантеми, еустоми, альстромерії або зовсім поєднати їх в оригінальний мікс. Адже теплі бежеві відтінки означають материнство. Якщо прикрасити святковий букет гілочками зелені, в композиції з’являться соковиті весняні нотки, від яких стане радісно на душі.
  • Жінкам старшого віку прийнято дарувати букети соковитих відтінків, щоб підкреслити мудрість і додати яскравого настрою до свята. Для такого букета підійде поєднання теплих пастельних бутонів троянд з яскраво червоними або помаранчевими їх представниками.
  • Подарувавши букет із жовтих хризантем або рожевих махрових гвоздик, можна висловити подяку та вдячність мамі за її працю й тепло у вихованні.

Ці та інші варіанти вам допоможуть вибрати кращі флористи з магазину квітів «Роза ІФ» в Івано-Франківську.