замовлення квітів на похорон в Івано-Франківськ з доставкою

Ритуальна флористика

Ритуальні живі квіти на похорон

Асортимент пропозицій під будь-які вимоги

Життя подібне симфонії, де радісне, життєстверджуюче звучання неминуче чергується із сумними траурними моментами. Але й цей період у житті слід пройти з гідністю. Відповідно до тисячолітніх традицій люди купують квіти на похорон, зібрані за всіма правилами досвідченими флористами. В цьому делікатному питанні вам допоможуть співробітники доставки квітів в Івано-Франківську «Роза ІФ».

украшение на гроб

Щоб проститися зворушливо та красиво

Що є в асортименті

Свою підтримку близьким покійного пропонує магазин, котрий володіє великим вибором траурних композицій із живих квітів. У представленому асортименті знайдеться будь-який варіант, що відповідає фінансовим можливостям і перевагам покупця. Це може бути як готовий букет, вінок, кошик квітів на похорон або ікебана, так і шедевр флористики, виконаний за індивідуальним замовленням. Притому, будуть враховані всі побажання щодо вигляду квітів, їх відтінку й додаткової зелені.

Правила, що не порушуються

Купуючи вінок на похорон, клієнт може бути повністю впевнений у дотриманні спеціальних правил:

  • Тільки парна кількість квітів;
  • Строгість і лаконічність;
  • Використання максимум 3-х відтінків;
  • Виключення надмірного декору та обгортки;
  • Обов’язкова наявність траурної атрибутики;
  • Увага ритуальному значенню квітів.

Про квіти та їх відтінки

Якщо треба підкреслити скорботу та співчуття, то живі квіти на похорон повинні бути жовтими. Відтінити чистоту душі й завершеність довічних справ допоможуть білі суцвіття. Синій – це вираз волі душі та символ неба. Червоний означає прихильність і тугу за померлим. І якщо фіолетові відтінки вважаються вираженням вічного життя душі, то помаранчеві символізують моральну підтримку.

украшение на гроб

Квіти – прояв почуттів

З огляду на необхідність завершити композицію, похоронний букет доповнюють папороттю, фатсією, листям конвалії. А коли в цій якості використовують барвінок, плющ, мирт або хвою, то таким способом «говорять» про невмирущу любов і вічне життя. Вербна гілка є символом воскресіння до нового життя.

Флористи добре знають, що для букета на похорон слід підбирати тільки білі або бордові гвоздики. А ось троянди підійдуть червоні, жовті або чорні. До речі, червона троянда є вираженням мучеництва. Хризантеми вибирають виключно помаранчеві або білі. Лілії повинні бути білими або рожевими.

Будь-яке замовлення буде виконано оперативно та з дотриманням строгих стандартів. Фахівці нашого магазину квітів в Івано-Франківську добре розуміють ситуацію, що склалася і, коли не вдається забрати букет особисто, забезпечується доставка кур’єром.