Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Роза ІФ

Факти про троянду

Факти про троянди від «Роза ІФ» — доставка квітів у Івано-Франківську

Дізнайтеся, скільки існує різновидів троянди, як вона застосовувалася протягом всієї історії, звідки походить аромат пелюсток , а також багато іншого.

Налічується 100 понад сортів роз.
Зазвичай ми називаємо гострі колючки на стеблі куща троянди «шпильками». І вони захищають ніжні троянди.
У квіток більшості видів троянди є п’ять пелюсток.

Ім’я «Роза» часто використовується як ім’я дівчини в англомовних країнах.
Протягом сотень років троянду широко визнавали як символ любові, співчуття або печалі.
Розу найчастіше використовують як декоративну рослину, вирощену в саду і цінують за красу.

Квітку можна використовувати в парфумерії. Хороший запах троянди походить від мікроскопічних парфумерних залоз на пелюстках. Іноді пелюстки роз також сушать і упаковують для комерційного використання в якості декору або для аромату.

Оскільки кущі троянд не вимагають догляду і красиво виглядають, то їх (класифікуються як чагарники, хоча деякі з них не схожі на кущі), використовуються в якості ландшафтних рослин для хеджування (шипи можуть перешкоджати проникненню порушників). Також троянди висаджують на схилах як метод стабілізації схилу для запобігання ерозії ґрунтів.

Плід троянди називається трояндою стегна. Ягідне стегно зазвичай червоного кольору, але деякі можуть бути темно-фіолетового або чорного кольору.

Роза стегна деяких видів надзвичайно багаті вітаміном С, тому з них варять варення, желе або сушать для чаю. Стегно також має незначне лікувальне застосування, використовується в харчових добавках і може бути спресований або відфільтровано, щоб приготувати сироп з шипшини.

Історично троянда мала величезне значення для римлян і єгиптян. Римляни використовували їх як прикраси кімнати, або носили на мотузці навколо шиї, і все, що було сказано «під трояндою», вважалося секретом. Вважалося, що знаменита єгипетська Клеопатра покрила підлогу її палацової кімнати трояндами, перш ніж Марк Антоній відвідав її.

Роза має велику кількість відтінків, і «чорна троянда» насправді не чорна, вона зазвичай темно-червона, або-ж бордова. Кожен колір має своє значення або символізує щось інше для нас, наприклад червоний означає любов, помаранчевий — бажання, жовтий — радість і т. д.

Традиційно Англія позначається трояндою, це національна квітка країни. Роза стала відома там під час «Війни троянд», 1455-1485, коли будинок Ланкастера був представлений червоною трояндою і бився проти будинку Йорка, який був представлений білою трояндою.

У 1986 році троянда також стала флористичної емблемою в Сполучених штатах. Це офіційний квітка чотирьох штатів, включаючи штат Нью-Йорк, Айова, Північна Дакота і Джорджія.

На разі троянди на варті вашого кохання, «Роза ІФ» — доставка квітів Івано-Франківськ

 

Related posts

 • Свежие новости

  • Квіти літа

   Нарешті, прийшло літо у всій красі. Разом з усіма теплу радіємо й ми — доставка

  • Весняні кольори

   З приходом весни навіть простеньки рослини виглядають прекрасно. Для квіткового світу настає апогей яскравості та аромату.

  • Фотозвіт на пам’ять

   Наш магазин доставки квітів в Івано-Франківську допомагає організувати сюрприз для рідних. Якщо ви далеко від