"Роза Іф" - ми доставляємо щастя

⭐ Новини та корисні статті від доставки квітів у Івано-Франківську | «Роза ІФ»

Факти про троянду

букет троянд зі стрічкою фото

Факти про троянди від “Роза ІФ”

Дізнайтеся, скільки існує різновидів троянди, як вона застосовувалася протягом всієї історії, звідки походить аромат пелюсток , а також багато іншого.

Налічується понад 100 сортів роз.
Зазвичай ми називаємо гострі колючки на стеблі куща троянди «шпильками». І вони захищають ніжні троянди.
У квіток більшості видів троянди є п’ять пелюсток.

Ім’я «Роза» часто використовується як ім’я дівчини в англомовних країнах.
Протягом сотень років троянду широко визнавали як символ любові, співчуття або печалі.
Розу найчастіше використовують як декоративну рослину, вирощену в саду і цінують за красу.

Квітку можна використовувати в парфумерії. Гарний запах троянди походить від мікроскопічних парфумерних залоз на пелюстках. Іноді пелюстки роз також сушать і упаковують для комерційного використання в якості декору або для аромату.

Оскільки кущі троянд не вимагають догляду і красиво виглядають, то їх (класифікуються як чагарники, хоча деякі з них не схожі на кущі), використовуються в якості ландшафтних рослин для хеджування (шипи можуть перешкоджати проникненню порушників). Також троянди висаджують на схилах як метод стабілізації схилу для запобігання ерозії ґрунтів.

Плід троянди називається трояндою стегна. Ягідне стегно зазвичай червоного кольору, але деякі можуть бути темно-фіолетового або чорного кольору.

Роза стегна деяких видів надзвичайно багаті вітаміном С, тому з них варять варення, желе або сушать для чаю. Стегно також має незначне лікувальне застосування, використовується в харчових добавках і може бути спресований або відфільтровано, щоб приготувати сироп з шипшини.

Історично троянда мала величезне значення для римлян і єгиптян. Римляни використовували їх як прикраси кімнати, або носили на мотузці навколо шиї, і все, що було сказано «під трояндою», вважалося секретом. Вважалося, що знаменита єгипетська Клеопатра покрила підлогу її палацової кімнати трояндами, перш ніж Марк Антоній відвідав її.

Роза має велику кількість відтінків, і «чорна троянда» насправді не чорна, вона зазвичай темно-червона, або-ж бордова. Кожен колір має своє значення або символізує щось інше для нас, наприклад червоний означає любов, помаранчевий – бажання, жовтий – радість і т. д.

Традиційно Англія позначається трояндою, це національна квітка країни. Роза стала відома там під час «Війни троянд», 1455-1485, коли будинок Ланкастера був представлений червоною трояндою і бився проти будинку Йорка, який був представлений білою трояндою.

У 1986 році троянда також стала флористичної емблемою в Сполучених штатах. Це офіційний квітка чотирьох штатів, включаючи штат Нью-Йорк, Айова, Північна Дакота і Джорджія.

На разі троянди на варті вашого кохання!

 

помаранчеві троянди фото

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)