"Роза Іф" - ми доставляємо щастя

⭐ Новини та корисні статті від доставки квітів у Івано-Франківську | «Роза ІФ»

Етика подарунка: як дарувати квіти

вручення букета фотозвіт доставки ІФ

Перед тим, як презентувати букет, згадайте, що розкішний квітковий подарунок – це лише половина справи. Вибором квітів та композиції підготовка не обмежується. Важно правильно оформити букет і вручити його. Момент вручення запам’ятається на довший час, ніж сам презент. Щоб зробити мить максимально яскравою і чуттєвою, слід відчути її та триматись декількох простих правил.

Методи вручення та підготовка

Краще вручити квіти особисто при зустрічі, у вільний час, коли букет не стане обузою для того, кому він призначений. Також можна передати квіти кур’єром, і в такому випадку компанія Роза ІФ буде правильним вибором. Не зайвим буде додати до букета записку з найкращими побажаннями.
Пакування букета обов’язково має бути святковим. Воно не тільки додає естетичного зовнішнього вигляду квітам, але й завершує загальну композицію. А ще обгортка прекрасно справиться з роллю захисту рослин від пагубних впливів негоди.

Як варто дарувати букет квітів

Неважливо, що саме ви даруєте. Це можуть бути розкішні рози або вишукані лілії. Важливо те, як ви їх вручите. Якщо ви приїхали на свято і вручаєте квіти безпосередньо при зустрічі, то обов’язково зніміть з них обгортку, якою б святковою вона не була. Це правило не діє тільки зимою для принесених з морозу квітів. У такому випадку вони повинні прийняти кімнатну температуру, і тільки після цього можна зняти пакування.
Квіти варто тримати у лівій руці, праву потрібно відкласти для рукопожаття або обіймів. Букет дарується одразу при появі власника торжества, а подарунок тільки після того, як ви ввійдете в кімнату для святкування.
Транспортуючи квіти до місця проведення свят, краще носити їх бутонами вниз, щоб вони краще зберігали свіжість до моменту вручення. Головне, не забудьте їх перевернути, так як дарувати їх потрібно виключно бутонами доверху. Букетом можна прикрасити столик, якщо він не заважає прямому контакту поглядів гостей, або просто поставити їх у вазу в номері. Якщо ж ви супроводжуєте дівчину, то дайте їй поздоровитися з господарями, і тільки після цього віддайте букет. Він завжди дарується жінкам, навіть якщо ви йдете на свято до чоловіка. У такому випадку, квітковий презент призначається дружині виновника торжества або мамі.

Обирайте квіти від Роза ІФ та отримайте приємні бонуси!

Великий букет троянд і торт фото

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)