"Роза Іф" - ми доставляємо щастя

ЕТИКА ПОДАРУНКА: ЯК ДАРУВАТИ КВІТИ - Роза ІФ

ЕТИКА ПОДАРУНКА: ЯК ДАРУВАТИ КВІТИ

вручення букета фотозвіт доставки ІФ

Перед тим, як презентувати букет, згадайте, що розкішний квітковий подарунок – це лише половина справи. Вибором квітів та композиції підготовка не обмежується. Важно правильно оформити букет і вручити його. Момент вручення запам’ятається на довший час ніж сам презент. Щоб зробити мить максимально яскравою і чуттєвою, слід відчути її та триматись декількох простих правил.

Методи вручення та підготовка

Краще вручити квіти особисто при зустрічі, у вільний час, коли букет не стане обузою для того, кому він призначений. Також можна замовити доставку квітів в Івано-Франківську і передати їх кур’єром, і в такому випадку компанія Роза ІФ, буде правильним вибором. Не зайвим буде додати до букету записку з найкращими побажаннями.
Обертка букета обов’язково має бути святковою. Вона не тільки додає естетичний зовнішній вигляд квітам, але й завершує загальну композицію. А ще вона прекрасно справиться з роллю захисту рослин від пагубних впливів негоди.

Як варто дарувати букет квітів

Неважно, що саме ви дарите. Це можуть бути розкішні рози або вишукані лілії. Важливо те, як ви їх вручите. Якщо ви приїхали на торжество, і вручаєте квіти безпосередньо при зустрічі, то обов’язково зніміть з них обертку, якою б святковою вона не була. Це правило не діє тільки зимою для принесених з морозу квітів. У такому випадку вони повинні прийняти кімнатну температуру, і тільки після цього можна зняти обертку.
Квіти варто тримати у лівій руці, праву потрібно відкласти для рукопожаття або обіймів. Букет дарується одразу при появі власника торжества, а подарунок тільки після того, як ви ввійдете в кімнату для святкування.
Транспортуючи квіти до місця проведення свят, краще носити їх бутонами вниз, щоб вони краще зберігали свіжість до моменту вручення. Головне, не забудьте їх перевернути, так як дарувати їх потрібно виключно бутонами вверх. Букетом можна прикрасити столик, якщо він не заважає прямому зоряному контакту гостей, або просто поставити їх у вазу в номері. Якщо ж ви супроводжуєте дівчину, то дайте їй поздоровитися з господарями, і тільки після цього віддайте букет. Він завжди дарується жінкам, навіть якщо ви йдете на свято до чоловіка. У такому випадку, квітковий презент призначається дружині виновника торжества або мамі.

Замовляйте квіти в Івано-Франківську від Роза ІФ та отримайте безкоштовну доставку по місту!

Великий букет троянд і торт фото

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)