Наші переваги, або чому варто замовити у нас.

Ми відкрили новий магазин!

Якщо хочете, щоб сюрприз організували професіонали, вам не обійтися без сервісу доставки квітів у Львові. Наші фахівці підкажуть, який букет вибрати, зберуть замовлення з урахуванням всіх ваших побажань, доставлять у зручний час, привітають і відзвітують.

Вибирайте квіти, які найбільше подобаються вашій коханій, і наші флористи створять неповторну композицію. У нас ви можете купити троянди, альстромерії, хризантеми, еустоми, сезонні квіти, з яких ми зберемо сольну або мікс-композицію. Якщо ви хочете вразити даму серця розкішшю, вибирайте букет зі 101 троянди або у формі серця. Для ювілеїв у нас є дивовижні композиції з цифрами.

Вас ми теж не залишимо без подарунків! До будь-якого замовлення ви отримаєте бонуси – букетну листівку та фотозвіт, який побачите після доставки. Розкішні квіти із запискою всередині стануть родзинкою будь-якого заходу, будь то побачення або ювілей.

Оплата можлива будь-яким зі способів: Приват24, переказ коштів системами WesternUnion і MoneyGram, готівковий платіж, Visa MasterCard.

Щоб відносини довго не згасали, їх потрібно постійно підживлювати – увагою, позитивними емоціями, компліментами, ніжними словами та квітами. І тоді ви довгий час зможете насолоджуватися теплими взаємними почуттями.

Доставка квітів у Львові – ваш помічник в амурних справах.