"Роза Іф" - ми доставляємо щастя

Де замовити квіти на День матері в ІФ - Роза ІФ

Де замовити квіти на День матері в ІФ

букет різнокольорових троянд фото

Будь-якій матері не стільки дорогий подарунок, скільки увага й турбота її дітей. Кращий варіант – подарувати улюблені квіти, до яких можна прикласти листівку зі словами подяки.

Найрідніша та найближча людина заслуговує тепла, турботи і уваги, вираженого хоча б в такий символічній формі, як букет квітів. Не тільки в особливі дні на кшталт 8 березня або День матері, а в будь-якоий ваш візит важливий для неї. Одяг, прикраси, косметика і корисні, практичні речі для дому – це допомога, яка покликана полегшити їй побут і дати можливість добре виглядати. Це те, на що сама вона часом шкодує гроші. Але квіти – зворушливий знак уваги, завжди приємний кожній жінці, нехай і не несе практичної користі.

Вибираємо букет квітів до Дня матері 

День матері – особливе свято, і якщо ви давно вже відділилися від батьків, то неодмінно привітайте маму від щирого серця красивим букетом.

Доставка букетів – відмінна можливість відправити звісточку здалеку для близьких вам людей. Якщо ви живете або тимчасово працюєте в чужому місті чи навіть країні – це не означає, що ви позбавлені можливості радувати своїх коханих. Компанія Роза ІФ займається доставкою квітів по всій Україні, тому навіть якщо ваша мама живе в іншому місті, ми доставимо їй квіти в вказане місце і час.

Наша кур’єрська служба працює як годинник. Якщо боїться відправляти подарунок поштою, то будьте впевнені, що букет від “Роза ІФ” потрапить в потрібні руках вчасно. Одного букета вам здається мало? Супутне замовлення подарунків до ваших послуг. Цукерки та шоколад, м’які іграшки, вітамінні кошики, повітряні кульки, духи і навіть, іжа з ресторану – ваш букет стане чудовим сюрпризом.

Низькі ціни на розкішні букети із завжди свіжих квітів – ще одна важлива перевага компанії Роза ІФ. Ціни обумовлені наявністю власної кур’єрської служби та співробітництво з найбільшими службами доставки квітів по Україні.

Різноманітність композицій

Вибирайте для мами найкраще!

Каталог квітів

 

 

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)