"Роза Іф" - ми доставляємо щастя

Де купити макаруни в Івано-Франківську - Роза ІФ

Де купити макаруни в Івано-Франківську

тістечка макаруни фото

 

 

 

 

Так-так, ви не помилилися, саме макаруни, які іноді ще називають макарунс. Нічого спільного з макаронами ці ласощі не мають. Макаруни – двошарове печиво, в середину якого кондитери кладуть варення або крем. Печиво це колись було французьким десертом, тепер воно до вподоби відвідувачам кафе у багатьох країнах. Пропонуємо вам інформацію про макаруни в Івано-Франківську.

Макарун – легендарні французькі ласощі, зведені в культ кулінарної традиції сучасності. Це модний і стильний варіант подарунка навіть на самий значущий і урочистий захід.

Як готують і подають макаруни?

Це французьке мигдальне печиво готується на основі мигдальної муки та італійської або французької меренги. Потім дві штучки склеюється начинками різних прошарків (шоколадний ганаш, лимонний курд, різні джеми та конфітюри).

Макарунс – тістечко, яке стало дуже популярним з 2010 року. Це не тільки гідні ласощі на святковому столі, але і солідний самодостатній подарунок. Такі солодощі продаються в кондитерських бутиках по всьому світу.

Смачні макаруни в красивій коробці, перев’язані масивною атласною або іншою текстильною стрічкою, можуть стати відмінним подарунком. Дуже оригінально підносять макаруни в коробці з квітами. Ви також можете купити макаруни в Івано-Франківську і доповнити їх окремим букетом і листівкою на свій смак.

Особлива тема – технологія приготування ласощів. Необхідне точне дотримання режимів температур і текстур. Кропітка робота починається з особливого методу збивання білків і закінчується контролем за зміною температури випікання. Всі вимоги повинні бути витримані в точності, щоб в результаті утворилася необхідна «спідничка», щоб скоринка не була потрісканою, а середина виробів – пересушеною.

В силу цього мало хто наважується готувати їх в домашніх умовах – це складно і дорого. Простіше замовити макаруни у професійних кондитерів – тоді ви отримуєте гарантію привабливого зовнішнього вигляду бездоганної якості.

Розкішний десерт макарунс можна купити в Івано-Франківську в магазині квітів “Роза ІФ” оптом і в роздріб. Наші кондитери готують солодощі виключно зі свіжих і натуральних яєчних білків, цукрової пудри, мигдальної муки, вершкового масла, вершків і молока.

Гарантуємо, що ви отримаєте до святкового столу свіжі і смачні тістечка. Вибирайте, замовляйте і насолоджуйтеся вишуканим десертом!

Роза ІФ – макарунз в Івано-Франківську.
Зробіть квітковий подарунок не тільки приємним, а ще й смачним!

 

 

Каталог подарунків

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)