Як вибрати букет

великий мікс букет фото

картинка трояндиФлористи нашого квіткового магазину в Івано-Франківську діляться подарадами. На що ж варто звернути увагу при виборі квітів? Зрозуміло, в першу чергу треба враховувати смакові уподобання людини, якій ви збираєтеся піднести букет. А для тих, хто сумнівається у виборі, радимо зупинити свій погляд на екзотичній протеї з евкаліптом у корейській упаковці або букетах з кавовою трояндою сорту Toffee, бузковою трояндою сорту Ocean Song або кремовою сорту Shimmer.
Сухоцвіти (лаванда, бавовна, гіпсофіла і т.д) також не здають своїх позицій в цьому сезоні. Вони ненав’язливі та служать відмінним доповненням букета, надаючи йому особливого шарму, або можуть виступати в якості основи композиції.

Модні тенденції у стилях упаковки
У порівнянні з попереднім роком, коли увага покупців приділялася в основному формі квіткової композиції, в 2020 році покупці все частіше стали зупиняти свій вибір на незвичайному змісті та упаковці. Справжній тренд цього року – корейська упаковка, букети в капелюшній коробці, ящиках або жерстяних відерцях.

Незважаючи на те, що через пандемію квіткова індустрія не може похвалитися глобальними новинками, флористичне мистецтво постійно розвивається, і від цього сезону ми будемо чекати нових поглядів на старі тренди.

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)