"Роза Іф" - ми доставляємо щастя

⭐ Новини та корисні статті від доставки квітів у Івано-Франківську | «Роза ІФ»

Квітковий помічник для тих, хто далеко

квіти і подарунки фото доставки

Коли близькі родичі та друзі перебувають на відстані – це завжди важко, а по відношенню до батьків це відчувається особливо гостро. Переїзд до іншого міста, країни або навіть континента загрожує розставанням із рідними людьми. Не в наших силах це змінити, але ми можемо зблизити тих, хто далеко, і пом’якшити розлуку.

Наш сервіс “Роза ІФ” готовий в будь-який день – будній або святковий – організувати сюрприз вашим близьким. У нашому інтернет-магазині завжди можна знайти свіжі квіти, улюблені солодощі, плюшевих ведмедиків, соковиті фрукти. Великий асортимент дозволить знайти задуманий презент. У нас ви зможете вибрати подарунки для всієї родини! Каталог постійно поповнюється новинками, а до свят ми робимо тематичні добірки букетів і супутніх товарів.

Ви можете вибрати подарунок самостійно або звернутися за допомогою до наших консультантів. Можна навіть обрати букет на смак флориста! До кожного замовлення бонус – листівка для побажань, а після доставки ви отримаєте фотозвіт вручення квітів (якщо одержувач не буде проти сфотографуватися). Це буде зворушливо та ефектно! А поки можете пройти в нашу галерею посмішок і доставок та подивитися інші фотозвіти.

 

червоні троянди фото букетів

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)