"Роза Іф" - ми доставляємо щастя

Доставка квітів додому - Івано-Франківськ - Роза ІФ

Доставка квітів додому – Івано-Франківськ

фото доставки квітів і подарунків

Коли близькі родичі та друзі перебувають на відстані – це завжди важко, а по відношенню до батьків це відчувається особливо гостро. Переїзд до іншого міста, країни або навіть континента загрожує розставанням із рідними людьми. Не в нашій владі це змінити, але ми можемо зблизити тих, хто далеко, і пом’якшити розлуку.

Наш сервіс доставки квітів готовий в будь-який день – будній або святковий – організувати сюрприз вашим близьким. У нашому інтернет-магазині можна замовити квіти з доставкою, солодощі, плюшевих ведмедиків, фрукти. Великий асортимент дозволить знайти задуманий презент. У нас ви зможете вибрати подарунки для всієї родини! Каталог постійно поповнюється новинками, а до свят ми робимо тематичні добірки букетів і супутніх товарів.

Ви можете вибрати подарунок самостійно або звернутися за допомогою до наших консультантів. Можна навіть замовити букет на смак флориста! До кожного замовлення бонус – листівка для побажань, а після доставки ви отримаєте фотозвіт вручення квітів (якщо одержувач не буде проти сфотографуватися). Це буде зворушливо та ефектно! А поки можете пройти в нашу галерею посмішок і доставок та подивитися інші фотозвіти.

 

червоні троянди фото букетів

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)