"Роза Іф" - ми доставляємо щастя

⭐ Новини та корисні статті від доставки квітів у Івано-Франківську | «Роза ІФ»

Як зробити букет квітів своїми руками

букет 11 білих троянд фото

Майстер-клас для новачків від Роза ІФ

Зробити букет квітів своїми руками досить просто. Відкрити в собі дар флориста можна, почавши з простої композиції. Наприклад, скласти букет з троянд. Пропонуємо кілька нескладних кроків.

Крок 1. Виберіть квіти.
Особливу увагу приділіть бутону. Злегка стисніть його біля основи великим і вказівним пальцями. Свіжий бутон буде тугим. На ньому мають бути присутні обгорткові пелюстки (крайні). Вони менше за інших за розміром, мають зеленуватий відтінок і нерівні краї. Нижні листя на стеблі повинні бути свіжими.

Крок 2. Підготуйте квіти.
Видаліть обгорткові пелюстки. Очистіть 1/3 нижньої частини стебла від листя. А кінчик підріжте навскоси. Роблячи букет троянд своїми руками, краще користуватися гострим ножем, а не ножицями. Так квіти довше залишаться свіжими.

Крок 3. Сформуйте композицію.
Як зробити букет своїми руками пишним? Відберіть найкрасивіші, великі бутони. З них складіть середину букета. Для цього один за іншим накладіть стебла нижче листя один на одного під невеликим кутом. Таким же чином додайте інші квіти. Слідкуйте, щоб бутони були розташовані на одному рівні. Місце перетину стебел в готовому букеті перетяните петлею з декоративної ленти. Краї стрічки зав’яжіть на вузол і зробіть з них бант.

Крок 4. Упакуйте букет.
Загорнути квіти можна в плівку, декоративну сітку, сизаль або тканину, прикрасити стрічкою. Букет упаковується до місця, де всі стебла троянд пов’язані стрічкою. Оберемок стебел опускається в воду, тому на ній пакувальних матеріалів бути не повинно. Якщо в букеті багато високих троянд, його можна загорнути в грубий папір для транспортування, який знімається перед врученням. Пам’ятайте: надлишок пакувального матеріалу, стрічок і фурнітури вже не в моді.

Крок 5. Доповнення до букета.
Прикрасити букет можна тортом, м’якою іграшкою або листівкою-візиткою. На ній пишуть коротке привітання і своє ім’я. Листівку обережно покладають всередину букета.

“Роза ІФ” – ми доставляємо радість!

Для замовлення квітів телефонуйте
+380983882700 (Viber, WhatsApp)